Przetargi

  1. Budowa pawilonu biurowego w Radzionkowie przy ul. Gajdasa 1

Planowane inwestycje i przetargi

Realizując zadania zmierzające do zapewnienia jak najlepszych warunków udzielania świadczeń medycznych mieszkańcom Radzionkowa i okolic, najważniejszym problemem do rozwiązania wciąż pozostają warunki lokalowe Poradni dla Dzieci. Ponieważ nie ma żadnych możliwości technicznych rozbudowy tej części obiektu poza obrys istniejącego budynku, jedyną możliwością pozostaje dokonanie zmian we wnętrzu naszej placówki.

Decyzją Zarządu zaakceptowaną przez Radę Nadzorczą zmierzamy do zapewnienia większej przestrzeni przeznaczonej na potrzeby Poradni dla Dzieci poprzez jej powiększenie o jeden gabinet lekarski zajmowany obecnie przez Poradnię Ogólną . Dzięki takiej zmianie i przebudowie układu części pomieszczeń Poradni dla Dzieci, zyskamy przede wszystkim dużą poczekalnię z dostępem światła dziennego. W zasadniczy sposób poprawi to warunki oczekiwania na poradę lekarską.

Najprostszym rozwiązaniem umożliwiający zarówno powiększenie Poradni dla Dzieci jak i uniknięcie zmniejszenia liczby i funkcji pomieszczeń zajmowanych obecnie przez Poradnię Ogólną jest ulokowanie zaplecza administracyjnego poza budynkiem Przychodni ale w bezpośrednim jego sąsiedztwie. Warunek taki spełnić można budując na działce stanowiącej własność Przychodni nowy, parterowy pawilon biurowy.
W celu realizacji tego zadania został opracowany projekt budowlany i uzyskano pozwolenie na budowę pawilonu administracyjnego o powierzchni 96 m2. W okresie najbliższych miesięcy zostanie ogłoszony przetarg na budowę pawilonu biurowego . Poniżej prezentujemy podstawowe założenia budowlane i wizualizację tego obiektu Przychodni.

INWESTYCJE_I_PRZETARGI.pdf

Utworzył: Administrator dnia 2015-12-07 08:56

Ostatnio zmienił: Administrator dnia 2021-01-12 15:50